Figurka Hasbro G.I. Joe Brent "Hit & Run" Scott
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Odkryj niezłomnego bohatera w akcji!
Brent "Hit & Run" Scott to nowa figurka w serii G.I. Joe Classified, która przyciąga uwagę swoją detaliczną, 15-centymetrową sylwetką oraz wieloma punktami artykulacji, co pozwala na dynamiczne pozowanie. Każdy fan militarnej popkultury doceni bogaty zestaw akcesoriów, w tym haki, maczety i plecak, które umożliwiają rozmaite scenariusze zabawy.
Figurka wykonana przez renomowaną firmę Hasbro jest doskonałym wyborem dla kolekcjonerów oraz miłośników akcji. Brent, wychowany w trudnych warunkach, na pewno zainspiruje do niejednej przygody w Twojej kolekcji.
- Wielokrotna artykulacja umożliwia tworzenie realistycznych scenek akcji.
- Stylowe akcesoria wzbogacają zabawę i kolekcję.
- Wysokiej jakości wykonanie zapewnia trwałość i długotrwałą radość z posiadania.
Specyfikacja produktu
Najczęściej zadawane pytania
Jakie akcesoria zawiera figurka Brent "Hit & Run" Scott?
Figurka zawiera m.in. haki, maczetę, plecak oraz gogle.
Z jakiego materiału wykonana jest figurka Brent "Hit & Run" Scott?
Figurka wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, co zapewnia jej trwałość.
Jak wysoka jest figurka Brent "Hit & Run" Scott?
Figurka ma wysokość 15 cm.
Dla kogo przeznaczona jest figurka Brent "Hit & Run" Scott?
Figurka jest idealna dla kolekcjonerów oraz fanów serii G.I. Joe.
Czy produkt jest oryginalny i posiada licencję?
Tak, wszystkie produkty w GeekUp.pl są oryginalne i oficjalnie licencjonowane. Zaopatrujemy się wyłącznie u autoryzowanych dystrybutorów lub bezpośrednio od producentów.
Bezpieczeństwo
Producent: Hasbro SA, Rue Emile-Boéchat 31, 2800 Delemont, (CH), euproductcompliance@hasbro.com
Importer UE: Hasbro Intl. Holdings, De Entree 240, 1101 EE Amsterdam, (NL), euproductcompliance@hasbro.com
Bezpieczeństwo: 4+ - CE - Ostrzezenie! Ryzyko zadlawienia. Male czesci - UWAGA Nieodpowiednie dla dzieci w wieku ponizej 36 miesiecy.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.